Volvo XC60 комфорт підвіски


Отож наболіла тема для водіїв автомобілів, особливо тих хто живе у провінційних містах, селах, в районах приватного сектору і так далі. У Volvo XC60 1G скажемо так не сама комфортна підвіска. В чому ж справа. Є три типи підвіски Dynamic, Comfort i ще є підвіска з амортизаторами змінної жорсткості, де режим обирається із салону (дуже дорогий варіант – не розглядаємо). Так от за замовчуванням споживачам потужних дизельних версій пропонувалася підвіска Dynamic. Її перевагою є стійкість на високих швидкостях, практично нульові крени і розкачування. Автомобіль чудово тримається і керується на будь-яких швидкостях. Але коли доводиться рухатися по не самим гарним дорогам, а саме по ямах, то особливо на 18 дисках починається досить сильна передача ударів на салон. Ні, підвіска не буде видавати якісь шуми чи стуки – просто досить сильна віддача йде, і рух є не такий комфортний як хотілося би.

Отже я для себе поставив за ціль дослідити номери деталей підвіски для заміни версії dynamic на comfort. Проаналізувавши кілька VIN номерів автомобілів з підвіскою комфорт і використовуючи каталог деталей вбудований у Volvo Vida виявлено, що для дизельних варіантів з повним приводом у версії комфорт відрізняються амортизатори передні та задні, а також задні пружини.

Перелік артикулів і назв при заміні деталей на comfort (на прикладі дорестайлової XC60 D5 AWD 2010(2011MY):

амортизатор передній лівий 31340474 marked 43 – 1 шт.
амортизатор передній правий 31340473 marked 43 – 1 шт.
амортизатор задній 31406011(старий номер 31340475) marked 56 – 2 шт.
пружина задня 31280484 marked 63 – 2 шт.

Не забудьте, що при заміні деталей скоріш за все потрібно замінити опорні підшипники спереду, гумові відбійники і підкладки під пружини, так як вони скоріш за все будуть мати знос, а деякі деталі будуть мати розриви, тріщини і продавленості.

Після заміни деталей на вищевказані, плюс підкладки під пружини, і відбійники автомобіль став значно комфортніший на поганих дорогах, але так і не став некерованим кораблем, баржею, все під контролем, звісно стало трошки по іншому керування, але машина все одно досить добре тримається купи і не рискає по сторонах, як рамні баржі японських виробників.

Протягом року не було виявлено жодних недоліків такої модернізації і можете сміливо використовувати даний матеріал, щоб зробити підвіску вашого кросовера Вольво більш м’якою, комфортною і енергоємною.

Усі ці деталі підходять також до післярестайлових машин першої генерації Volvo XC60.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *